Skip to content
HOLIDAY SALE - 10% OFF SITEWIDE
HOLIDAY SALE - 10% OFF SITEWIDE

שאלות ותשובות

אנחנו מבינים שלקנות אונליין יכול להיות מלווה בחשש קל, אז הקמנו לכם את העמוד הבא על מנת לסייע לכם לפתור את כל החששות ולענות על כל השאלות שלכם

שאלות על המותג

?האם יש לכם חנות? אולם תצוגה

קואלה הינו מותג אונליין, ללא אולמות תצוגה, המציע חווית קניה מושלמת לרכישת רהיטים ואקססוריז מעוצבים לבית. השאיפה היא לפשט את תהליך הרכישה עבורך ולאפשר לך להינות משופינג מדהים באופן מקוון! אנו מקפידים ללקט את פריטי הריהוט, אקססוריז ולפייסטיל הכי שיקים ואופנתיים המתכתבים עם הטרנדים הלוהטים ביותר היום בעולם העיצוב ולדאוג שיגיעו אליך עד החלל הרצוי - בצורה אופטימלית! ממש כמו תעשיית האופנה, ההנעלה, האלקטרוניקה, הרכב ושאר ענפים רבים וטובים שביצעו טרנספורמציה למסחר מקוון, כך קואלה מהווה פלטפורמה חדשנית המנהיגה את המהפכה בענף עיצוב הבית ומייצרת לך ערך מוסף אמיתי ומלא בסטייל.

?האם יש מחסן שבו אפשר להגיע לראות

מערך השירות שלנו ממוקד מכירה אונליין בלבד. אין קבלת קהל במחסנים הלוגסטיים.

?איפה ממוקם המרכז הלוגיסטי שלכם

המרכז הלוגיסטי ממוקם ברחוב אצ"ל 2, ראשון-לציון (אין קבלת קהל).

שאלות לגבי מוצרים

?היכן מיוצרים הרהיטים ושלל המוצרים המוצגים באתר

אנו משתפים פעולה עם עשרות מפעלים, נגרים ויבואנים ברחבי הארץ והעולם. בכל עמוד מוצר, תחת לשונית "תיאור מוצר" - מצוינת ארץ הייצור של הפריט.

?האם ניתן לבצע שינויים בפריטים המוצגים באתר

הפריטים המוצגים באתר נמכרים ללא שינויים בצבעים או במידות

?האם ניתן לייצר רהיטים בהזמנה אישית

אנחנו לא מייצרים רהיטים לפי הזמנה או בהתאמה אישית

?האם ניתן לרכוש מוצרים היום, ולשמור אותם עד תאריך מסויים

בהחלט. ניתן לרכוש פריט ולשמור אותו במחסני החברה עד כ-3 חודשים (90 יום). על מנת שנשמור לכם את המוצר, לאחר מילוי הפרטים באתר תתבקשו לבחור את אופן השילוח. בעמוד זה, סמנו את הצ'ק-בוקס הרלוונטי עם האופציה: "משלוח - ספקו לי במועד מאוחר יותר לבקשתי" ולחצו על כפתור "המשך לתשלום". זהו זה! אנחנו פשוט נמתין להודעה מכם בדבר מועד האספקה הרצוי

?באיזה חומרים משתמשים על מנת לייצר את הרהיטים

הרהיטים המוצגים באתר מיוצרים משלל חומרים שונים, בכל עמוד מוצר תחת לשונית "תיאור מוצר" מצויינים החומרים מהם מיוצר הרהיט הספציפי בו אתם מתעניניים

?האם יש אחריות על המוצרים

בהחלט. אנו מעניקים שנה אחריות על שלל המוצרים באתר, למעט מזרנים להם אנו מעניקים כ-15 שנות אחריות

שאלות לגבי חומרים

?מה זה עץ תעשייתי

עץ תעשייתי, הידוע גם כ-MDF הינם שבבים של עץ במרקם אבקתי, נכבשים בכבישה קרה ונוצקים עד לכדי קבלת פלטה אחידה ונקיה. חומר מאד נוח לעבודה, חזק וקל לעיצוב. את החומר המוגמר, ניתן לצבוע בתנור (צביעה אפקוסית) או לחילופין לצפות בפורניר מסוגים שונים.

?מה זה ברזל מגולוון

גילוון הוא תהליך כימי שבו מצפים מתכות כמו פלדה או ברזל באבץ, כדי למנוע התפשטות של חלודה או קורוזיה עליהן. בשלב הראשון של הגילוון מנקים את הברזל באמצעות חומצה. החומצה "אוכלת" את השומנים, הלכלוך והחלודה שיש על הברזל ומכינה אותו לשלב הגילוון עצמו שבו יש שתי אופציות – גילוון קר או גילוון חם.

?מהי זכוכית מחוסמת

בניגוד לזכוכית הרגילה שאותה מחממים לטמפרטורות גבוהות כדי לייצרן ואז מייבשים בתנורים מיוחדים למשך תקופה של כיממה שלמה, את הזכוכית המחוסמת מייצרים בשיטה מעט שונה המקנה לה חוזק מבני של בערך פי ארבע מאשר הזכוכית הרגילה. כדי לייצר זכוכית מחוסמת אנחנו צריכים להביא את חומרי הגלם לרתיחה בטמפרטורה של כ-800 מעלות צלזיוס ומיד לאחר מכן להעביר את הזכוכית תהליך קירור מהיר.

?מה זה עץ לביד

עץ לביד הידוע גם כ-סנדוויץ' או עץ לבוד– שכבות דקות של פלטות עץ, נכבשות בכבישה קרה עד לקבלת הפלטה הסופית

?מה זה עץ מלא

עץ מלא הינו גזע העץ מלוטש ומעובד, לעיתים משוך בלכה ולעיתים לאו. משתנה בהתאם לתצורת הרהיט הרצויה

שאלות לגבי החלפות והחזרות

ביטול הזמנה שעוד לא סופקה

    ניתן לבטל הזמנה שעוד לא סופקה ולקבל כספכם חזרה בניכוי דמי ביטול של 5% או 100 ש"ח, הזול מביניהם. כל שיש לעשות זה למלא את הטופס ביטול הזמנה, ואנחנו נדאג לטפל בבקשה שלכם עד יום עסקים.

ביטול הזמנה שסופקה והחזרת המוצר

ניתן לבטל הזמנה שסופקה בשני אופנים:

אופן 1: להחזיר את המוצר במעמד קבלתו עם השליח, בניכוי דמי ביטול של 5% או 100 ש"ח הזול מביניהם. לאחר החלטתכם בדבר ההחזר, תקבלו הודעת WhatsApp המאשרת את הביטול.

אופן 2: להחזיר את המוצר לאחר לכתו של השליח ועד 14 יום מעת קבלתו, בניכוי 5% או 100 ש"ח הזול מביניהם, ובניכוי דמי משלוח כמפורט כאן.

על מנת לבצע את ההחזרה, יש לגשת לפורטל החלפות והחזרות.

החלפה/שינוי בהזמנה קיימת שעדיין לא סופקה

ניתן לבצע שינוי בהזמנה קיימת כל עוד לא סופקה, כל שיש לעשות הוא לבטל את ההזמנה הקיימת בפורטל החלפות והחזרות, ואז לגשת לאתר ולהזמין את המוצר הרצוי מחדש.
לחילופין ניתן למלא את הטופס החלפת פריט.

החלפה/שינוי הזמנה שסופקה

על מנת לבצע שינוי או החלפה בהזמנה שסופקה יש לגשת לפורטל החלפות והחזרות.

שאלות לגבי אספקה, משלוחים והובלות

?מה הם זמני האספקה

זמני האספקה באתר משתנים בהתאם לפריט אותו הזמנת. בעמוד המוצר של כל פריט, תחת לשונית זמן אספקה מופיעים מספר ימי העסקים המקסימאלי לו אנו מתחייבים על מנת לספק את ההזמנה שלך. במידה והזמנת מספר פריטים, זמן האספקה יהיה הגבוה מבין הפריטים המוזמנים. כמו כן, לבירור סטטוס ההזמנה שלך - ניתן לבקר בעמוד סטטוס ההזמנה שלי ולצפות בתהליך ההזמנה והיכן היא עומדת.

?במידה והזמנתי מספר פריטים, איך יקבע זמן האספקה

.במידה והזמנת מספר פריטים, זמן האספקה יהיה הגבוה מבין הפריטים המוזמנים. בעמוד המוצר של כל פריט, תחת לשונית זמן אספקה מופיעים מספר ימי העסקים המקסימאלי לו אנו מתחייבים על מנת לספק את ההזמנה שלך. במידה והפריטים הוזמנו ב-2 הזמנות נפרדות, ההזמנות יאוחדו ויסופקו באותו מועד לפי זמן האספקה הארוך מבין הפריטים (למעט ארונות המסופקים בנפרד). במידה ותרצו לפצל את ההזמנות ולקבלן כל אחת על פי ימי עסקים הנקובים לאותה הזמנה, תיגבה תוספת דמי הובלה על פי מחירון האתר.

?מה עלות המשלוח/הובלה

מחירי המשלוחים והרכבות באתר משתנים מפריט לפריט. בעמוד המוצר, תחת לשונית משלוחים והחזרות, מופיעה עלות ההובלה והרכבה. במידה והוזמנו מספר פריטים, עלות המשלוח/הובלה תהיה הגבוהה מבין המוצרים המוזמנים

?במידה והזמנתי מספר פריטים, איך תקבע עלות המשלוח/הובלה

במידה והוזמנו מספר פריטים, עלות המשלוח/הובלה תהיה הגבוהה מבין המוצרים המוזמנים

?יש אפשרות לקחת לבד באיסוף עצמי

אין אפשרות לאיסוף עצמי

?כיצד מתבצע תיאום אספקה

לכשההזמנה שלכם תהיה מוכנה ותתקבל במרכז הלוגיסטי שלנו, תישלח אליכם הוצעת וואצאפ לתיאום אספקה עם יום האספקה המדויק וטווחי השעות, אותה תצטרכו לאשר או לסרב בהתאם ליכולתכם לקבל את ההזמנה.

?במידה וצריך לשנות כתובת או מועד אספקה, לאן לפנות

מוקד שירות הלקוחות ישמח לסייע לכם לבצע שינוי כתובת או עדכון מועד אספקה בשעות הפעילות: בימים א' - ה' בין השעות 10:00-15:00. ליצירת קשר, לחצו כאן

שאלות לגבי תשלומים וזיכויים

?האם הרכישה באתר מאובטחת

בטח! החברה אינה שומרת את מספרי כרטיסי האשראי של הלקוחות. הסליקה נעשית באופן מאובטח דרך חברת האשראי והאתר עומד בתקן PCI-DSS

?כיצד ניתן לשלם

באפשרותכם לשלם ב-3 חלופות שונות:

חלופה 1: כל כרטיסי האשראי השונים בעד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

חלופה 2: חשבון PayPal

חלופה 3: העברה בנקאית

הערה: לא ניתן לשלם במזומן

?ביטלתי הזמנה/החזרתי מוצר, תוך כמה זמן אראה את הזיכוי

הזיכוי מתבצע לאמצעי התשלום בו בוצעה הרכישה. במידה והרכישה נעשתה בכרטיס אשראי, חברות האשראי מנפיקות את הזיכוי עד כ-14 ימי עסקים ובכפוף לתנאי הסחר שלכם מולם

עבר המון זמן ועדיין אני לא רואה את הזיכוי

יש לוודא כי מרגע בקשת הזיכוי, קיבלתם מאיתנו לכתובת המייל שהוזנה בהזמנה אסמכתא בדבר הביטול (מסמך זיכוי) לאחר מכן, יש לוודא שחלפו למעלה מ-14 ימי עסקים. במידה וזה המצב, ניתן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו שישמח לסייע לכם לברר את הנושא בשעות הפעילות, בימים א'-ה' בין השעות 10:00-15:00.

ליצירת קשר, ניתן ללחוץ כאן