נקיון ותחזוקה של רהיטים
רהיטי עץ מלא

עץ מלא הינו חומר גלם טבעי - לכן, הוא רגיש מעט לאור שמש. היינו ממליצים לא למקם רהיט מעץ מלא אל מול קרני שמש ישירות.
כיצד מנקים? מטלית לחה, ללא חומרים כימיים שאינם מתאימים לניקיון רהיטי עץ מלא ומיד לאחר מכן מטלית יבשה לספוג את הרטיבות. 

רהיטי עץ בחיפוי פורניר
פורניר הוא חיפוי העשוי משכבת עץ דקה מאד (פחות מ-1 מ"מ) של עץ משובח, שמצפה עצים תעשיתיים למיניהם. הפורניר הינו חומר גלם מאוד עמיד ואינו רגיש למזג אוויר, אך כן פחות מומלץ בסביבת מים.
כיצד מנקים? מטלית לחה, ללא חומרים כימיים שאינם מתאימים לניקיון רהיטי עץ, ומיד לאחר מכן מטלית יבשה לספוג את הרטיבות.
רהיטי עץ תעשייתי צבועים בתנור (אפוקסי)
צביעה אטומה בתנור ניתנת לביצוע בעיקר על רהיטי עץ תעשייתי יצוק. הצביעה מקנה מגע חלק, נקי ומינימליסטי, אך יחד עם זאת היא רגישה לגרירה או פגיעה מחפצים חדים. לדוגמא: אם הזמנת שולחן סלון בצביעה אטומה בתנור, רצוי להשתמש בתחתיות מתחת לכוסות וצלחות, ולהניח קערה מעוצבת במרכז השולחן ועליה להניח מפתחות, שלטים וכיוצא בזה.
כיצד מנקים? מטלית לחה, אותה ניתן לטבול במעט חומר ניקוי כימי כדוגמאת נוזל לניקוי חלונות, ומיד לאחר מכן מטלית יבשה לספוג את הרטיבות. 
רהיטי בד ודמוי-עור
מרבית הבדים שאנו משתמשים על מנת לרפד את הספות, הכורסאות והמיטות הינם בדים "רחיצים" - אין זה אומר שניתן לכבס אותם בכביסה, אבל זה בהחלט אומר שניתן לנקות אותם בקלילות ובנוחות ללא כל חשש.
כיצד מנקים? יש לדאוג כי אנו מנקים בעזרת מטלית לחה חד פעמית את הכתם או הלכלוך שנוצר עד ל-10 דק' מרגע היווצרו. כמו כן, מומלץ לשאוב את הרהיט מדי שבוע, על מנת שלא לצבור אבק 
שטיחים
מרבית השטיחים שלנו נארגים בעבודת יד ומחומרים טבעיים כגון: צמר, משי, כותנה וכיוצא בזה.
כיצד מנקים? את השטיחים שלנו רצוי לנקות באופן מקצועי מדי חצי שנה, ובאופן שוטף על ידי שואב אבק. *הערה: אין להתשמש בחומרי ניקוי כימיים על השטיחים.