סל הקניות שלך


סל הקניות שלך ריק


סה״כ
0 ₪
המחיר כולל מע"מ


 האתר מנוסח בלשון נקבה אך פונה לשני המינים כאחד*
קדימון

האתר "קואלה" (להלן "האתר") הוא אתר המשמש לרכישת מוצרי ריהוט ואקססוריז לעיצוב הבית באופן מקוון והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש שיפורטו להלן
 מדיה
השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, כגון: תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל הגולשים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
קניין רוחני
האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "קואלה" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהנהלת האתר. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכן אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכן את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכן בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות באתר. אפוא, החברה מציעה למכירה באתר מגוון רחב של רהיטים ואקססוריז לעיצוב הביתהמוצרים המוצעים באתר מצויים במלאי החברה, אלא אם צוין אחרת, אולם אין החברה מתחייבת להחזיק מלאי מסוים של המוצרים וכמות המוצרים שבידיה הינם בשיקול דעתה הבלעדיהקונה מודעת, כי תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד ותיתכן סטייה קלה בחדות הגוונים ולא תהא כל תלונה כלפי החברה ו/או מי מעובדיה ככל שתהיה סטייה שכזאת. מוסכם ומובהר, כי החברה תעשה כמיטב יכולתה כדי להציג תמונות מדויקות ככל האפשרהמשתמשת מודעת כי אין לעשות שום שימוש בתמונות המוצגות באתר, לרבות כל מלל ו/או קניין רוחני (ראי סעיף "3") אחר הקשור לפריטים המוצעים למכירה באתר ו/או תמונות, מלל או כל קניין רוחני אחר הקשור לאתר עצמו, ו/או הקשורות לרשתות החברתיות השונות והפרסומים השונים. התמונות המוצגות באתר ערוכות על ידי החברה בלבד והן במסגרת הקניין הרוחני שלההמשתמשת מודעת, כי כל שימוש אסור ו/או המפר זכויות יוצרים בין של החברה ובין של צד ג' יגרום לנקיטת הליכים משפטיים כנגדה בהתאם לדין ולהוראות החוק הרלבנטיות.
  מדיניות החזרים וביטול עסקה 
 :האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו
;בידי המזמינה לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן
ביטול העסקה לפני שליחת המוצר למזמינה יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו למזמינה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. יש להדגיש, כי זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק.
במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה במחסני "קואלה", יינתן זיכוי כספי מלא. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק ובאריזתו המקורית, כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). כן יובהר, כי "קואלה" תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. כמו כן, חשוב להדגיש, כי ניתן להחזיר את הפריט - שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, תוך 14 יום מקבלתו. למעט פריטים שנקנו בסייל שיש להחזירם תוך יומיים מיום קבלתם.
כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים ולנהלים של חברת האשראי
מובהר ומודגש כי פריטים אשר נרכשו במסגרת מבצעים ו/או סוף עונה, ניתנים להחזרה תוך יומיים מיום קבלתם וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות
מול מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל והלקוחה הביעה עניין להחזירם- תקבל הלקוחה החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או החזר כספי בסכום של 100 ש"ח- הזול מבינהם. באשר למוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל שהלקוחה הביעה עניין לקבל עבורם זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששילמה, ללא ניכוי.
מול מוצר שנרכש בסכום הקטן מ-50 ש"ח לא תינתן האפשרות לקבל החזר כספי.
אופן החזרת מוצרים – עם קבלת המוצר בידי המזמינה מתקבל "טופס החזרת מוצר" אותו יש למלא במלואו. לאחר מילוי הטופס יש לעדכן את החברה בעת החזרת המוצר בטלפון 03-715-7575 או במייל 
info@kualastyle.com 
לאחר קבלת אישור החברה יתואם שליח לאיסוף המוצר מבית הלקוחה והחזרתו למחסני החברה. יש לציין כי מוצר שנלקח באיסוף עצמי יוחזר על ידי ו\או על חשבון הלקוחה ורק לאחר אישור החברה בדבר החזרת המוצר ותקינותו.
  אבטחת מידע ופרטיות
 צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשות הרשומות באתר ו\או מנויות הרשומות באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשות, משתמשות וחברות באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר ""קואלה.
 איזור שיפוט
בעת שאתן עושות שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתן מסכימות להלן, כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב

 

קניה מהנה! :)